Pozvánka na Náměšťský cyklomaraton 2019

Květen se k nám blíží mílovými kroky a my bychom vás jako Sokolisti rádi pozvali na Náměšťský cyklomaraton 2019. Závodit se bude tradičně v sobotu a termín nám letos vychází na 11. 5. 2019. Závod bude svou náročností řazen spíše do kategorie určené pro širokou veřejnost. Připravíme pro vás jeden cca 30 km okruh, který se ve dlouhé variantě pojede dvakrát, převýšení tohoto okruhu se bude pohybovat kolem 700 metrů. Na plánované trase se setkáte s různým typem povrchů od asfaltu, přes šotolinu, polní cesty a nebo kratší lesní úseky, takže si každý přijde na své.

Nezapomeneme uspořádat i stále oblíbenější závod dětí, ve kterém si všichni budou moci změřit síly v kategoriích od odrážedel až po starší žáky a žákyně. Náročnost dětských tras bude přiměřená věku a kategorii.

Bojovat se letos bude opět O pohár města Náměště a zároveň se budou sbírat body do Galaxy série, pod kterou se závod pojede.

Zima nás tady na pomezí Vysočiny a Jihomoravského kraje moc netrápí a tak se dá trénovat s patřičnou výbavou i venku. Takže není na co čekat a hurá trénovat na závody! Aby vám nechyběla dostatečná motivace, v prokliku si můžete prohlédnout výsledky loňského Náměšťského cyklomaratonu nebo si prohlédnout fotogalerii.

Detailní profily tras a propozic pro letošní rok pro vás připravujeme a jakmile budou k dispozici zveřejníme je.

Těšíme se na všechny závodníky, Sokolisti.org