Pleskoles 2019 v sokolovně

Letos se zřejmě sokolovna opravovat nebude, takže tu pro vás máme termín Pleskolesu 2019.

Termín

2. února 2019 ve 20:00

Místo

Sokolovna v Náměšti nad Oslavou, ulice Sadová 259

Vstupenky

Vstupenky budou v prodeji od pondělí 14.1.2019 v Informačním centru v Náměšti nad Oslavou. Cena vstupenky na ples je 200,- Kč bez místenky a 250,- Kč s místenkou ke stolu. Očekávat můžete také tradiční tombolu a žízeň budete moci uhasit na dvou otevřených barech. Dispozice stolů na sále a v přísálích.

Program

Tanec. To je takový koření života. Bez něj sice nezahyneš, ale když ho cítíš ve svém těle, jde se světem mnohem krásněji. Proto pořádáme jednou za rok Pleskoles, kde je tanec hned na prvním místě… Střevíce si letos připravte na druhý únor. Vše vypukne ve 20:00 a k tanci nám zahraje skupina Disconnexion

V taneční přestávce nám na hudbu Muskrat Ramble vystoupí Step Sokol Náměšť pod vedením Heleny Nevoralové a kolem půlnoci se můžete těšit na vystoupení skupiny Tubabu.

Tubabu je v řeči Malinků a Bambarů označení pro bělochy. Je to také šestice bubeníků hrajících na tradiční západoafrické nástroje (djembé, dundun, sangban, kenkeni aj.).

K tomu všemu samozřejmě nemůže chybět náš rezidentní dj HRR.NEC, který nenechá Sokolovnu ani na chvilku bez hudby a nechá kapely aspoň na chvíli vydechnout…

Těšíme se na vás!